Įmonės istorija

 

vilkikas Klaipedos transekspedicija

UAB "Klaipėdos transekspedicija" įkurtą 1993 metais. Veiklos pradžioje vykdėme krovinių ekspedijavimą iš Vakarų Europos šalių į Lietuvą, Pabaltijo respublikas, organizuodavome puspriekabių perkabinimą Klaipėdos Jūrų uosto keltų terminale ir jų transportavimą.

 

1995 m. pradėjome bendradariabimą su ekspedicinėmis-transporto įmonėmis iš Skandinavijos. Jau tuo metu Švedijoje buvo išvystytas smulkių krovinių gabenimas. Tai leido ir mums plėtoti smulkių krovinių pervežimų paslaugas. Per kelis metus krovinių transportavimas į Švediją tapo pagrindine mūsų įmonės veikla.

 

negabaritiniai kroviniai Klaipedos transekspedicija

 

 

Nuo 1998 m. krovinius pristatome ir į Norvegiją. Tuo metu prasidėjo glaudus bendradarbiavimas su partneriais iš Švedijos, Norvegijos. Ilgalaikiai ir patikimi santykiai su verslo partneriais iš Skandinavijos iki pat šių dienų liko vienas pagrindinių mūsų veiklos prioritetų.

 

2003 m. pradėta vykdyti naują veiklą - negabaritinių ir sunkių krovinių pervežimai, įsigytos pirmosios specializuotos transporto priemonės.

 

 

autoparkas Klaipedos transekspedicija

 

Praėjus daugiau kaip 20-čiai metų nuo veiklos pradžios mes išaugome, tačiau vis dar su tuo pačiu jaunatvišku entuziazmu žvelgiame į savo darbus. Naujas, modernus ir nuolat atnaujinamas automobilių parkas, daug patirties sukaupęs kolektyvas leidžia prisitaikyti prie šiandieninės dinamiškos transporto paslaugų rinkos ir dirbti efektyviai, patenkinant visus klientų poreikius.

Rekvizitai

UAB "Klaipėdos transekspedicija"
 
Adresas: Švepelių g. 3, LT-94101 Klaipėda
Telefonas: +370 46 383 312
Faksas: +370 46 300 456
E-paštas: kte@transekspedicija.com
 
Įmonės kodas: 140727097
PVM kodas: LT407270917
 
gazele logo