Negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių gabenimas

 

Negabaritinių krovinių pervežimas – ypač sunki gabenimų rūšis, reikalaujanti specialios, techniškai tvarkingos technikos, leidimų, išankstinių susitarimų, prireikus - palydos ir apsaugos, specialiai apmokytų vairuotojų, o taip pat ir daug kitų sąlygų, kurių laikytis reikalauja tarptautinės negabaritinių ir labai sunkių krovinių pervežimo taisyklės. Negabaritinių krovinių transportavimas, tai viena iš brangiausių krovinių pervežimo sričių, kuri yra mums labai gerai žinoma.

Turėdami didelę patirtį pervežant negabaritinius ir sunkiasvorius krovinius, mes galime Jums pasiūlyti kokybiškas paslaugas.

Naudodamiesi savo transportu, galime gabenti sunkius ir negabaritinius krovinius iš/į Švediją, Vokietiją ir kitas ES valstybes, Norvegiją, Šveicariją, Baltarusiją, Ukrainą ir Turkiją.

Mūsų kompanijos darbuotojai padarys viską, ko reikia autotransporto pakrovimui ir krovinio pristatymui reikiamu laiku, laikydamiesi būtinų saugumo reikalavimų.

Negabaritinius, nestandartinius ir/ar sunkiasvorius krovinius gabename vilkikais su specialiomis puspriekabėmis - platformomis, pritaikytomis vežti nestandartinio ilgio, pločio, aukščio ir/ar svorio krovinius. Tai sudėtinga krovininio transporto technika, kurios konstravimui ir gamybai pritaikytos pažangiausios technologijos, sumontuoti sustiprinti agregatai, pagalbinės hidraulinės ir pneumatinės sistemos. Specialių konstrukcijų dėka ši technika lengvai modifikuojama, pritaikoma prie krovinio gabaritų.

Rekvizitai

UAB "Klaipėdos transekspedicija"
 
Adresas: Švepelių g. 3, LT-94101 Klaipėda
Telefonas: +370 46 383 312
Faksas: +370 46 300 456
E-paštas: kte@transekspedicija.com
 
Įmonės kodas: 140727097
PVM kodas: LT407270917
 
gazele logo