Krovinių vežimas iš/į Švediją, Norvegiją

Lietuvos įmonių sėkmingas bendradarbiavimas Skandinavijos rinkoje sukuria efektyvių ir patikimų transporto paslaugų paklausą. Reiklūs skandinavai kelia aukštus reikalavimus perkamų paslaugų kokybei. Todėl tik didelę patirtį šioje rinkoje turinčios įmonės sugeba pasiūlyti aukšto lygio paslaugas. UAB „Klaipėdos transekspedicija“ Skandinavijos rinkoje dirba jau daugiau kaip 20 metų. Įmonės darbuotojų sukaupta patirtis leidžia patenkinti net reikliausių klientų poreikius, keliamus transportavimui Švedijos ir Norvegijos klientams. Mes savo klientams galime pasiūlyti tik geriausius pervežimų sprendimus tiek kelių, tiek ir jūros transportu, taip pat garantuojame krovinių gabenimų sklandumą, operatyvumą ir efektyvumą.

 UAB „Klaipėdos transekspedicija“ savo klientams gali pasiūlyti pastovų transporto srautą iš/į Švediją ir Norvegiją. Įmonė kiekvieną dieną veža tiek pilnus, tiek dalinius krovinius, bei pavojingus krovinius taip pat galime pasiūlyti negabaritinių ir sunkių krovinių pervežimus. Dėl įmonės automobilių parko įvariovės galime pasiūlyti:

Dalinių ir pilnų krovinių nuo 100 iki 24 000 kilogramų,

Negabaritinių, sunkiasvorių krovinių iki 80 tonų vežimus,

Pavojingų krovinių pagal ADR konvenciją.

Visuose krovinius vežančiuose automobiliuose įrengta palydovinio ryšio sistema leidžia gauti tikslią informaciją apie automobilio judėjimo ir buvimo vietą bei kartu užtikrina vežamo krovinio saugumą.

Civilinė vežėjo atsakomybė, apdrausta patikimoje bendrovėje pagal CMR konvencijos sąlygas, garantuoja gabenamų krovinių saugumą.

 

Rekvizitai

UAB "Klaipėdos transekspedicija"
 
Adresas: Švepelių g. 3, LT-94101 Klaipėda
Telefonas: +370 46 383 312
Faksas: +370 46 300 456
E-paštas: kte@transekspedicija.com
 
Įmonės kodas: 140727097
PVM kodas: LT407270917
 
gazele logo