Kontaktai

 

UAB "Klaipėdos transekspedicija"
 
Adresas: Švepelių g. 3, LT-94101 Klaipėda
Telefonas: +370 46 383 312
Faksas: +370 46 300 456
E-paštas: kte@transekspedicija.com

 

Gintautas Šiaškus

Direktorius

Gintautas Šiaškus
Tel.: +370 46 383 313
Mob. tel.: +370 685 85 645
gintas@transekspedicija.com


 

Julius ŠiaškasPervežimų vadovas (pervežimai iš/į Švediją, Norvegiją)

 Julius Šiaškas
 Tel.: +370 46 383 312
 Mob. tel.: +370 685 85 644
 julius@transekspedicija.com

 


 

Marius PukinskasPervežimų vadovas (pervežimai Vakarų Europoje)

Marius Pukinskas
Tel.: +370 46 383 312
Mob. tel.: +370 650 56 685
marius@transekspedicija.com

 


 

Kęstutis ŠiaškusPervežimų vadovas (pervežimai Vakarų Europe)

Kęstutis Šiaškus
Tel.: +370 46 383 312
Mob. tel.: +370 629 08 889
kestas@transekspedicija.com

 


 

Vytautas Šiaškus

Negabaritinių krovinių pervežimų vadovas

Vytautas Šiaškus
Tel.: +370 46 383 312
Mob. tel.: +370 655 97 994
vytautas@transekspedicija.com 


 

 

Negabaritinių krovinių pervežimų vadybininkas

Dainius Grigonis
 Tel.: +370 46 383 312
 Mob. tel.: +370 652 31 368
dainius@transekspedicija.com

 


 

Arvydas Miežietis

Techninis skyrius

Arvydas Miežietis
Tel.: +370 46 383 312
Mob. tel.: +370 656 99 005
arvydas@transekspedicija.com

 


 

Inesa PaulauskienėVyr. buhalterė

Inesa Paulauskienė
Tel.: +370 46 383 313
inesa@transekspedicija.com

 

 

 

Darija BertulienėBuhalterė

Darija Bertulienė
Tel.: +370 46 383 313
darija@transekspedicija.com

 

 

Rekvizitai

UAB "Klaipėdos transekspedicija"
 
Adresas: Švepelių g. 3, LT-94101 Klaipėda
Telefonas: +370 46 383 312
Faksas: +370 46 300 456
E-paštas: kte@transekspedicija.com
 
Įmonės kodas: 140727097
PVM kodas: LT407270917
 
gazele logo