UAB “Klaipėdos transekspedicija”

bendrovė, teikianti krovinių transporto, ekspedijavimo paslaugas Skandinavijos ir Europos regione.

Pagrindinė įmonės veikla – standartinių, negabaritinių ir sunkių krovinių pervežimai automobilių transportu iš/į Švediją, Norvegiją, Vakarų Europą.

Įmonės istorija

UAB „Klaipėdos transekspedicija“ įkurta 1993 metais. Veiklos pradžioje vykdėme krovinių ekspedijavimą iš Vakarų Europos šalių į Lietuvą, Pabaltijo respublikas, organizuodavome puspriekabių perkabinimą Klaipėdos Jūrų uosto keltų terminale ir jų transportavimą.

1995 m. pradėjome bendradarbiavimą su ekspedicinėmis-transporto įmonėmis iš Skandinavijos. Jau tuo metu Švedijoje buvo išvystytas smulkių krovinių gabenimas leidęs kartu bendradarbiaujant ir mums plėtoti smulkių krovinių pervežimų paslaugas. Per kelis metus krovinių transportavimas į Švediją tapo pagrindine mūsų įmonės veikla.

Nuo 1998 m. krovinius pristatome ir į Norvegiją. Tuo metu prasidėjo glaudus bendradarbiavimas su partneriais iš Švedijos, Norvegijos. Ilgalaikiai ir patikimi santykiai su verslo partneriais iš Skandinavijos iki pat šių dienų liko vienas pagrindinių mūsų veiklos prioritetų.

2003 m. pradėta vykdyti naują veiklą – negabaritinių ir sunkių krovinių pervežimai, įsigytos pirmosios specializuotos transporto priemonės stambiagabaričių – negabaritinių krovinių gabenimui.

2016m Vilniuje atidarytas skyrius negabaritinių ir sunkiasvorių kroviniu gabenimui.

Kodėl klientai renkasi mus?

Pagrindiniai standartinių krovinių transportavimo maršrutai: Baltijos šalys – Skandinavija.

Negabaritinių ir sunkių krovinių: Baltijos šalys, Skandinavija, Vakarų ir Rytų Europa.

Patirtis

Per dvidešimt septynis veiklos metus sukaupta didelė įmonės, bei kvalifikuotų darbuotojų patirtis vykdant tarptautinius pervežimus, bei stambiagabaričių - negabaritinių krovinių transportavimus.

Lankstumas

Savo klientams galime pasiūlyti tiek standartinių krovinių transportavimą tentinėmis puspriekabėmis, tiek negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių gabenimą vilkikais su specialiomis puspriekabėmis – platformomis, pritaikytomis vežti nestandartinio ilgio, pločio, aukščio ir svorio krovinius. Šiuo metu nuosava technika galime pervežti iki 35 metrų ilgio ir iki 80 tonų masės krovinius.

Patikimumas

Nuolatinis ir ilgalaikis bendradarbiavimas su Mūsų klientais, ilgametė draugystė ir pasitikėjimas Mumis kaip logistikos partneriais, kokybiškoms transportavimo paslaugoms.

Maršrutai

Pagrindiniai standartinių krovinių transportavimo maršrutai: Baltijos šalys - Skandinavija.

Negabaritinių ir sunkių krovinių: Baltijos šalys, Skandinavija, Vakarų ir Rytų Europa.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Ričardas J.
UAB Neziniukas
Thank You! Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Utelit tellus lorem nulla amet glavrida luctus glavrida. Lorem ipsum dolor. Nulla from amet ipsum. Thank You!
Ričardas J.
UAB Nežiniukas
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Utelit tellus lorem nulla amet glavrida luctus glavrida. Lorem ipsum dolor! Thank You!
Ričardas J.
UAB Nežiniukas
From amet to glavrida - lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Ričardas J.
UAB Nežiniukas
Mūsų partneriai

Krovinių keltai

Jūris transportas

Krovinių keltai

Lorem nulla amet dolor - consectetur ipsum dolor sit amet consectetur from glavrida adipiscing elit dolor!
Apsilankyti tinklapyje

Traukiniai

Tarptautiniai traukinių pervežimai

Tarptautiniai traukinių pervežimai

Consectetur dolor nulla amet lorem - ipsum nulla ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor!
Apsilankyti tinklapyje

Avialinijos

Kompleksinis pristatymas nuo lėktuvo iki jūsų norimos vietos

Avialinijos

Consectetur ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor!
Apsilankyti tinklapyje