Klaipėdos transekspedicija

Negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių gabenimas

Negabaritinių krovinių pervežimas – ypač sunki gabenimų / transportavimo rūšis, reikalaujanti specialios, techniškai tvarkingos technikos, leidimų, išankstinių susitarimų, prireikus – palydos ir apsaugos, specialiai apmokytų vairuotojų, o taip pat ir daug kitų sąlygų, bei faktorių, kurių laikytis reikalauja tarptautinės negabaritinių ir labai sunkių krovinių pervežimo taisyklės. Negabaritinių krovinių transportavimas, tai viena iš brangiausių krovinių pervežimo sričių, kuri turint daugiau nei 20 metų patirtį yra mums labai gerai žinoma.

Turėdami didelę patirtį pervežant negabaritinius ir sunkiasvorius krovinius, mes galime Jums pasiūlyti kokybiškas paslaugas.

Naudodamiesi savo transportu, galime gabenti sunkius ir negabaritinius krovinius iš/į Švediją, Vokietiją ir kitas ES valstybes, Norvegiją, Šveicariją, Baltarusiją, Ukrainą ir Turkiją.

Mūsų kompanijos darbuotojai padarys viską, ko reikia autotransporto pakrovimui ir krovinio pristatymui reikiamu laiku, laikydamiesi būtinų saugumo reikalavimų ir tarptautinių sunkių krovinių pervežimo taisyklių.

Negabaritinius, nestandartinius ir/ar sunkiasvorius krovinius gabename vilkikais su specialiomis puspriekabėmis – platformomis, pritaikytomis vežti nestandartinio ilgio, pločio, aukščio ir/ar svorio krovinius. Tai sudėtinga krovininio transporto technika, kurios konstravimui ir gamybai pritaikytos pažangiausios pasaulinės technologijos, sumontuoti sustiprinti agregatai, pagalbinės hidraulinės ir pneumatinės sistemos. Specialių konstrukcijų dėka ši technika lengvai modifikuojama, pritaikoma prie krovinio gabaritų. Platformomis, pritaikytomis vežti nestandartinio ilgio, pločio, aukščio ir svorio krovinius. Šiuo metu nuosava technika galime pervežti iki 35 metrų ilgio ir iki 80 tonų masės krovinius.