Klaipėdos transekspedicija

Krovinių vežimas iš/į Švediją, Norvegiją

Lietuvos įmonių sėkmingas bendradarbiavimas Skandinavijos rinkoje sukuria efektyvių ir patikimų transporto paslaugų paklausą regione. Reiklūs skandinavai kelia aukštus kokybės ir profesionalumo reikalavimus užsakomoms transportavimo, krovinių gabenimo paslaugoms. Todėl tik didelę patirtį šioje rinkoje turinčios įmonės sugeba pasiūlyti itin aukšto lygio paslaugas. UAB „Klaipėdos transekspedicija“ Skandinavijos rinkoje dirba jau daugiau kaip 27 metus. Įmonės darbuotojų sukaupta ilgametė patirtis leidžia patenkinti net reikliausių klientų keliamus poreikius bei iššukius transportavimui Švedijos ir Norvegijos klientams. Mes savo klientams galime pasiūlyti tik geriausius pervežimų sprendimus tiek kelių, tiek ir jūros transportu, taip pat garantuojame krovinių gabenimų sklandumą, operatyvumą ir efektyvumą.

 UAB „Klaipėdos transekspedicija“ savo klientams gali pasiūlyti pastovų transporto srautą iš/į Švediją ir Norvegiją. Taip pat tarp Švedijos ir Norvegijos. Įmonė kiekvieną dieną veža tiek pilnus, tiek dalinius krovinius, bei pavojingus krovinius taip pat galime pasiūlyti negabaritinių ir sunkių krovinių pervežimus. Dėl įmonės automobilių parko įvariovės galime pasiūlyti:

Dalinių ir pilnų krovinių nuo 100 iki 24 000 kilogramų,

Negabaritinių, sunkiasvorių krovinių iki 80 tonų vežimus,

Pavojingų krovinių pagal ADR konvenciją.

Visuose krovinius vežančiuose automobiliuose įrengta palydovinio ryšio sistema (GPS) leidžia gauti tikslią informaciją apie automobilio judėjimo ir buvimo vietą bei kartu užtikrina vežamo krovinio saugumą.

Civilinė vežėjo atsakomybė, apdrausta patikimoje bendrovėje pagal CMR konvencijos sąlygas, garantuoja gabenamų krovinių saugumą.